Przejdź do:


 „Warsztaty Pantomimiczne w Dobrzeniu Wielkim”mimowie_mimello_warsztaty_pantomiczne_dobrzen_wielki mimowie_mimello_warsztaty_pantomiczne_dobrzen_wielki mimowie_mimello_warsztaty_pantomiczne_dobrzen_wielki mimowie_mimello_warsztaty_pantomiczne_dobrzen_wielki mimowie_mimello_warsztaty_pantomiczne_dobrzen_wielki


 

      Podczas Festiwalu Cyrkowego organizowanego przez Dom Kultury w Dobrzeniu Wielkim odbywały się dwudniowe Warsztaty Pantomimy dla Dzieci i Młodzieży.

      Uczestnicy próbowali swoich sił w nauce podstawowych ruchów pantomimicznych oraz tworzeniu krótkiej etiudy pantomimicznej, którą w grupach prezentowali rówieśnikom.

 

„Warsztaty cyrkowe w Makowie Mazowieckim w Szkole Specjalnej.”mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Makow_Mazowiecki mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Makow_Mazowiecki mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Makow_Mazowiecki mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Makow_Mazowiecki mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Makow_Mazowiecki


 

     Podczas Dnia Dziecka organizowanego przez Szkołę Specjalną w Makowie Mazowieckim odbywały się Warsztaty Cyrkowe dla Dzieci i Młodzieży.

     Dzieci pomimo swojej niepełnosprawności chętnie próbowały swoich sił w zabawie flower – stick’iem, talerzykiem czy kalamburach pantomimicznych. Podczas warsztatów uśmiech na twarzy towarzyszył nie tylko dzieciom, ale również wychowawcom i rodzicom.


  

Warsztaty Cyrkowe w Warszawie w ramach projektu „Zrób swoje Szmulki”


 

mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Warszawa_Szmulki mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Warszawa_Szmulki mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Warszawa_Szmulki mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Warszawa_Szmulki mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Warszawa_Szmulki

 


 

     W ramach projektu „Zrób swoje Szmulki” odbyły się w Warszawie Warsztaty Cyrkowe dla Dzieci i Młodzieży.

     Najmłodsi, którzy nie wyjechali na wakacje mogli w kreatywny sposób spędzić swój czas wolny-poprzez naukę żonglerki, balansu talerzyka czy zabawę flower – stick’iem.

  

„Warsztaty Cyrkowe w Kozienicach”


 

mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Kozienice_dzien_dziecka mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Kozienice_dzien_dziecka mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Kozienice_dzien_dziecka mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Kozienice_dzien_dziecka mimowie_mimello_warsztaty_cyrkowe_Kozienice_dzien_dziecka

 


 

     Podczas „Dnia Dziecka ” organizowanego przez Dom Dziecka w Kozienicach mieliśmy przyjemność prowadzić Warsztaty cyrkowe dla dzieci i młodzieży.

     Uczestnicy warsztatów mogli wspólnie na świeżym powietrzu, między innymi żonglować, balansować maczugami czy bawić się flower – stick’iem. Podczas warsztatów wplecione były również elementy pantomimy. Dzieciom od początku do końca warsztatu towarzyszył uśmiech na twarzy.